Knock Out Tour 2018 w Gdańsku!

Knock Out Tour 2018 to trasa koncertowa z udziałem zespołów heavy metalowych: DecapitatedFrontsideVirgin Snatch oraz Drown My Day. Fani z Trójmiasta nie będę zawiedzeni – Gdańsk jest kolejnym przystankiem na trasie. Zapraszamy więc do klubu B90 już 23 listopada!

Niekwestionowana gwiazda sceny metalowej – Decapitated dowodzona przez gitarzystę Wacława „Vogga” Kiełtykę po raz pierwszy pojawi się na polskiej trasie koncertowej. Zespół podczas jej trwania będzie promować swój ostatni album „Anticult”, który został wydany w lipcu 2017 roku. Krążek zyskał uznanie fanów i zebrał wiele pozytywnych recenzji w największych magazynach muzycznych.

Na scenie pojawi się również zespół Frontside z Sosnowca, założony przez Mariusza „Demona” Dzwonka. Grupa Frontside zapowiedziała niedawno premierę kompilacyjnego boxu „Broń Masowego Rażenia, w której skład ma wejść sześć niedostępnych od dawna albumów zespołu, w tym debiutancki „Nasze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki”.

Skład trasy uzupełnią również dwie kapele z Krakowa – Virgin Snatch oraz Drown My Day, które kończą pracę nad najnowszymi albumami. Pierwsza z nich działająca już od 2001 roku zadebiutowała albumem „S.U.C.K” oraz grała jako headliner podczas trasy o nazwie Metalfilia w 2007. Drown My Day założone zostało natomiast  w 2006. Ekipa ta gra deathcore i jest znana między innymi z singla „Undead God”.

Skład koncertu zapowiada się bardzo interesująco a dla fanów metalu oraz hard rock’a będzie to na pewno wydarzenie, którego nie można ominąć

Gdzie: B90, ulica Elektryków, 80-980 Gdańsk

Kiedy: 23 listopada 2018, godzina 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × dwa =