Sławomir zawita do Gdyni!

Tej gwiazdy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Sławomira Zapała – wokalista, który przez ostatni rok zrobił w naszym kraju oszałamiającą karierę. Wszystko dzięki piosence „Miłość w Zakopanem”, której udało się zdobyć 150 mln wyświetleń w serwisie YouTube, a także licznym udziałom w programach telewizyjnych. Artysta wystąpi w najbliższy czwartek w Gdyni Arenie, gdzie wykona swoje największe hity.

Sławomir Zapała swoją karierę rozpoczął od aktorstwa. Ukończył PWST w Krakowie. Występował w teatrze oraz grał epizodyczne role w wielu filmach i serialach. Po jakimś czasie przeniósł się do Nowego Jorku. Tam właśnie zaczął swoją przygodę z muzyką i zyskał uznanie polonijnych słuchaczy. Po powrocie do kraju wykreował swój charakterystyczny wizerunek sceniczny i zaczął nagrywać piosenki w wymyślonym przez siebie gatunku rock-polo. Jego pierwsze opublikowane utwory: „Megiera” i „Aneta” odniosły spory sukces. Na szczególną uwagę zasługują teledyski do obydwóch przebojów, w których występują znani aktorzy.  Największym hitem okazał się utwór „Miłość w Zakopanem”, który szturmem zawojował polskie wesela i inne imprezy okolicznościowe. Ze swoim kawałkiem Sławomir objechał prawie całą Polskę, grając również koncerty na wielu telewizyjnych festiwalach. 7 kwietnia 2017 ukazała się jego debiutancka płyta studyjna, zatytułowana „The Greatest Hits”, która dotarła do 1. miejsca polskiej listy przebojów – OLiS i uzyskała status platynowej płyty, sprzedając się w nakładzie 30 tysięcy egzemplarzy.

Sławomir zyskał też dużą sławę dzięki występom w programach telewizyjnych. Był uczestnikiem programów „Taniec z Gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym  doszedł do finału i udowodnił swój talent aktorski.  Od 11 marca 2018 prowadzi program „Big Music Quiz”, gdzie zaprasza znane osoby, których zadaniem jest odgadnąć popularne utwory muzyczne. Artysta miał również swoje cykle w polskich programach śniadaniowych.

Wraz ze Sławomirem wystąpi zespół, który stworzył na potrzeby swoich koncertów – „Trzymajmy się Zapały”, w którego skład wchodzą: Piotr Aleksandrowicz, Robert Kurpisz, Dawid Motyl, Michał Przybyła oraz żona muzyka – Magdalena Kajrowicz-Zapała. Oprócz gwiazdy wieczoru na scenie pojawi się również Kabaret Czwarta Fala.

Gdzie: Gdynia Arena

Kiedy: 14 czerwca 2018 19:30

Bilety: 45-155 zł

Wydarzenie na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *