Lucky Chops w Starym Maneżu!

Trąbka, saksofon, bęben, tuba i puzon  co to oznacza? Oczywiście wesołą gromadkę nowojorskich chłopaków z pomysłem na siebie. Lucky Chops tym razem odwiedzą Gdańsk i 20 czerwca zagrają w Starym Maneżu. Pozytywna energia, integracja z fanami i nietuzinkowa muzyka to ich atuty, dzięki którym podbijają serca ludzi na całym świecie.

Zespół powstał w 2006 roku i złożony jest z 6 członków. Każdy z nich po mistrzowsku posługuje się innym instrumentem, a wspólnie tworzą niesamowitą atmosferę na koncertach. Początkowo grali tylko w barach, pomniejszych klubach czy na stacjach metra. Co ciekawe ich prawdziwa kariera rozpoczęła się dzięki filmikowi turysty, który nagrał ich występ w nowojorskim metrze i wrzucił do serwisu YouTube. Wtedy wszystko się zaczęło, ludzie pokochali adaptacje utworów innych artystów, aż w końcu ruszyli oni w światowe tourne przyciągając na koncerty rzesze fanów.

Od 2015 roku ich talent jest rozpoznawalny właściwie w każdym zakątku świata. To pokazuje, że robienie tego, co się kocha może naprawdę zaowocować. Zaczynali od podmiejskich barów, a teraz dają koncerty na najbardziej prestiżowych wydarzeniach przy kompletach publiczności. Najbardziej rozpoznawalnym i przykuwającym uwagę członkiem zespołu był Leo Pellegrino, który rozstał się z zespołem w 2017 roku. Cechowały go niesamowite ruchy taneczne przy jednoczesnej grze na saksofonie. Teraz, już bez niego, ale z  nowym perkusistą Charlesem Samsem w składzie postarają się ponownie podbić serca polskich fanów i dać się zapamiętać do czasu kolejnej wizyty.

Bilety do nabycia tutaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *