Gdańsk zapłonie w barwach! Festiwal Kolorów 2018

Festiwal Kolorów– Nieważne ile masz lat, czy jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób – zachęcają organizatorzy najbardziej barwnego wydarzenia świata. Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej po raz kolejny zawita do Gdańska 23 czerwca!

Od wielu lat imprezą inauguracyjną, otwierającą sezon wydarzeń plenerowych w Gdańsku jest Noc Świętojańska, która została połączona z Festiwalem Kolorów. Tysiące ludzi, wyrzuty barwnych proszków o każdej pełnej godzinie i muzyka. Na uczestników będą czekały konkursy z nagrodami, żółte okulary i oryginalne proszki holi. Głodni z pewnością docenią strefę foodtrucków, a spragnionych odprężenia zadowoli strefa chilloutu. Brzmi zachęcająco? Zarówno starsi, jak i młodsi znajdą coś dla siebie. Już 23 czerwca Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Plac Zebrań Ludowych w Gdańsku na Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej!

Podczas wydarzenia na scenie pojawi się trzech DJ-ów. O godzinie 20:00 wystąpi Majestic, czyli gdański zespół powstały w 2004 roku. Ich muzyka jest mieszanką różnych gatunków – reggae, ska, a także rocku. Gwiazdą wieczoru będzie DJ i producent muzyczny – C-Bool, który pojawiał się w takich krajach jak Niemcy, Austria, Bułgaria, Wielka Brytania, czy USA. Jego „Never Go Away” otrzymało statuetkę Eska Music Awards 2016 w kategorii najlepszy hit, a także nominację do Przeboju Lata RMF FM i Telewizji Polsat. Wydany w marcu tego roku singiel „Wonderland” zgromadził już 24 miliony wyświetleń w serwisie YouTube.

Festiwale kolorów są wydarzeniem cyklicznym i odbywają się już od 6 lat w różnych miejscowościach. W tym roku 14 polskich miast zapłonie w barwach!

Kiedy: 23 czerwiec, od godziny 15:00
Gdzie: Plac Zebrań Ludowych, Gdańsk
Bilety: darmowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *