BOKKA w Starym Maneżu!

Muzyka BOKKI jest jak tajemnica, która cieszy będąc nierozwiązana. Już 20 kwietnia fani ich alternatywnych kawałków będą mogli posłuchać wyjątkowego koncertu w Starym Maneżu!

BOKKA to polski zespół, który rozpoczął działalność w 2013 roku. Zdążyli już namieszać na rynku muzycznym, a wiadomości o nich przekroczyły granice naszego kraju. Pisano o nich m.in. na prestiżowym amerykańskim portalu muzycznym Pitchfork. 

Tym co najbardziej wyróżnia BOKKĘ od pozostałych artystów jest to, że nie ujawniają oni swoich wizerunków. Kamuflaż sceniczny ma przyciągnąć uwagę na ich muzykę i podkreślić fakt, że to ona jest właśnie dla nich najważniejsza. W trakcie koncertów artyści noszą maski i wyświetlają komunikaty na ekranach.

Teatralny popis, intrygująca muzyka i nutka tajemnicy ma szansę porwać tłum. BOKKA z pewnością będzie dążyć do jednego – aby oddać się ich muzyce. Koncert w Starym Maneżu będzie świetną okazją by posłuchać na żywo takich kawałków jak „Town Of Strangers”, „K&B”, „Let It” czy poznać coś zupełnie nowego.

Kiedy: 20 kwietnia, 20:00

Gdzie: Stary Maneż, Gdańsk

Bilety: od 49 zł

Wydarzenie na fb: tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 3 =