Metropolitalne Targi Pracy Pomorza w Gdańsku!

Metropolitalne Targi Pracy Pomorza już w środę! | źródło: http://www.metropolitalnetargipracy.pl/

Szukasz pracy? Nudzisz się i masz wolny czas w środę? Już 18 kwietnia na terenie AmberExpo będziesz mógł znaleźć coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy!

Podczas Metropolitalnych Targów Pracy zainteresowani będą mogli odwiedzić stoiska z ofertami. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i trwać będzie przez sześć godzin. Jak co roku, swoje propozycje przedstawi około 100 wystawców, którzy atrakcyjnością propozycji z pewnością przyciągną uwagę przybyłych. Tegoroczne targi zawierać będą oferty zarówno propozycje pracy stałej, jak i sezonowej.

18 kwietnia nie zabraknie atrakcji. W ramach targów odbędzie się aż 13 warsztatów, które poświęcone będą głównie kreowaniu pozytywnego wizerunku i planowaniu ścieżki swojej kariery. Swoją wiedzą dzielić się będą różne osobistości, m.in. jeden z najlepszych polskich nauczycieli, Przemysław Staroń, a także Joanna Formela z Centrum Rozwoju Talentów.

Udział w Metropolitalnych Targach Pracy jest bezpłatny, lecz potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja. Spowodowane jest to tłumami chętnych, którzy co roku chcą wziąć udział w targach.

Szczegółową listę warsztatów znaleźć można na stronie internetowej: Warsztaty

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod linkiem: Zapisy

Zapraszamy!

Kiedy: 18.04.2018r., godz. 10:00

Gdzie: AmberExpo, ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *