Ulica Elektryków powraca w wielkim stylu

Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy że wszyscy na to czekali. Już w najbliższy piątek, odbędzie się pierwsza w tym roku impreza na ulicy Elektryków. Ulubiona miejscówka Gdańszczan zaczyna z pompą, ponieważ zaproszeni goście to Rasmentalism i duet Flirtini.

Nie można lepiej rozpocząć imprezowego sezonu, niż obecność na nie jednym, a dwóch! koncertach jednego dnia, promujących nowe albumy Flirtini i Rasmentalism. Muzyka duetu Ment XXL i Jedynaka (Flirtini) to mocno wakacyjne kawałki z gościnnymi udziałem zarówno popularnych artystów, jak i młodych i obiecujących twórców. Ich najnowszy album „Heartbreaks & Promises 4”, którego premiera przypada na 20 kwietnia, zawiera numery w których swojego głosu użyczyli m.in. Rosalie, Dawid Kwiatkowski, Mrozu, Ten Typ Mes czy Ralph Kamiński. Dodatkowo producenci zaprosili na swój koncert w Gdańsku takie ksywy jak Spisek Jednego, PHAM, Suwal i Enzu. Trudno o lepszy zbiór DJ w jednym miejscu. „Heartbreaks & Promises 4” to murowany sukces, a ten koncert to obowiązek dla szanującego się fana polskiej elektroniki.

Z kolei szanujący się fan hip-hopu powinien pojawić się na koncercie Rasmentalism. Oni tego dnia także promują swój nowy LP „Tango”, wydany pod koniec stycznia. Panowie Ras, Ment XXL i Tort to gwarancja świeżości, dobrego flow i wpadającego w ucho bitu. Na tym krążku gościnnie wystąpił rozchwytywany Otsochodzi oraz Taco Hamingway, a prawdziwym zaskoczeniem półrocza okazał się numer „Tryb Samolot” z udziałem Vito (Bitamina). Tego trzeba przesłuchać na żywo!

Kiedy: 6 kwietnia 2018, godzina 21:00

Gdzie: ulica Elektryków, Gdańsk Stocznia

Bilety: SOLD OUT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem − 5 =