Dwa Sławy w Protokulturze!

Dwa Sławy to duet, który mocno już zakorzenił się w polskiej rap scenie. Rzesze fanów oczekują na ich koncerty w każdym zakątku Polski, również w Trójmieście. Chłopaki nie zawodzą i już 5 kwietnia wystąpią w gdańskiej Protokulturze w ramach trasy promującej ich najnowszy album.

Nie trzeba przedstawiać ich nikomu, kto choć w małym stopniu interesuje się rapem. Ich dorobek artystyczny jest na tyle bogaty i różnorodny, że każdy znajdzie coś dla siebie. Rado Radosny i Astek wydali do tej pory 7 płyt, co stanowi całkiem dobry wynik jak na 12 lat działalności.

Ich ostatni album – „Coś przerywa” ukazał się około 1,5 tygodnia temu, a już zyskał ogromną popularność. Numery takie jak: „Halo” i „To brzmi jak” zostały wyświetlone w serwisie youtube około 1,5 miliona razy każdy, zaś „Buty do wódy”, czy „Drugi koniec świata” około miliona razy każdy.

Chłopaki na koncertach dają z siebie wszystko – pokazują ogromne pokłady energii. Tak będzie z pewnością i tym razem, więc nie pozostaje Wam nic innego jak po prostu pójść i to sprawdzić!

Kiedy: 5 kwietnia 2018, godzina 19:30

Gdzie: Protokultura

Bilety dostępne tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − 5 =