Bovska w Atlantic!

Posiadaczka jednego z najbardziej intrygujących głosów polskiej sceny muzycznej ostatnich lat. Zachwyca nietuzinkowym repertuarem, pozytywną energią i oryginalnym stylem. Objawienie roku 2016 – Bovska, 8 kwietnia wystąpi w gdyńskim Atlantic.

Pod enigmatycznym pseudonimem kryje się Magda Grabowska-Wacławek. 33-letnia wokalistka, której przebój „Kaktus”, znajdujący się na debiutanckim albumie pod tym samym tytułem, wypromował serial „Druga szansa” i zapewnił jej rozpoznawalność na polskim rynku muzycznym. Podążając ścieżką sukcesu, Bovska rok później wydała kolejną płytę – „Pysk”, której singlem promującym jest „Cyrk”. Artystka otrzymała nominacje do prestiżowych nagród: MTV Europe Music Awards i Fryderyków. Jej najnowszy przebój „Na niby” znajduje się na ścieżce dźwiękowej filmu „Narzeczony na niby”.

W twórczości Bovskiej czuć powiew świeżości i wiosny. Jak przyznaje w wywiadach – śpiewa o rzeczach ważnych dla niej. Jednak zamiast wzruszać i wprowadzać słuchacza w letarg – wręcz przeciwnie, pobudza. To idealna pora, by wybudzić się ze snu zimowego, a Bovska i jej repertuar mogą w tym pomóc. I to już 8 kwietnia w Gdyni!

Kiedy: 8 kwietnia godz. 19:00

Gdzie: Klub Atlantic, 3 Maja 28, 81-001 Gdynia

Cena biletu: 49 zł

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/283479122183402/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × trzy =