Bedoes rozbuja scenę

W sobotni wieczór w sopockiej Scenie ugoszczony zostanie jeden z raperów spod skrzydeł SB Mafiji. Jego działalność dla wielu jest kontrowersyjna, ale i godna podziwu. Mowa tu o Młodym Borku, czy jak kto woli- Bedoesie. Nie może was tam zabraknąć!  
Bedoes, czyli właściwie Borys Przybylski, urodził się w Bydgoszczy w 1998 roku. Wychował się z matką i babcią. Już w wieku 13 lat nagrywał pierwsze nagrania a dwa lata później już mixtape’y takie jak: Ganesha’s Blessing, Gucci WatchWszystkie nagrane ze swoją ekipą muzyczną 2115, czyli przyjaciół z bloków.W 2014 roku wypuścił wraz z 2115 mixtape pt. TBK (To Bartodzieje Kurwo), który został przyjęty na listę „Najdroższych i najtrudniej dostępnych płyt w polskim rapie”. 

Kariera Bedoesa nabrała rozpędu jednak dopiero w 2016 roku kiedy to został zauważony przez Białasa z SB Mafiji, z którą to podpisał kontrakt. Wtedy właśnie jego kariera gwałtownie przyspieszyła, mixtape’y „Gang, gang, gang” i „Biały i młody” trafiły nawet na 1. miejsca na liście Hip-Hop. Bedoes przywykł do nagrywania swoich tracków z Kubim Producentem. Do tej pory wydał jeden album „ Aby śmierć miała znaczenie”, w planach jest kolejny pt. „Kwiat polskiej młodzieży”. Konsekwentnie też wprowadza na salony swoich braci z 2115, przykładowo Blacha podpisał kontrakt z NewBadLabel, a White z SB Mafiją.

Jeśli więc masz wolny weekend i ochotę posłuchać trochę rapu, klub Scena czeka na takich jak ty. Koncert rozpocznie się o godzinie 22:00.

Bilety do nabycia tutaj: https://www.biletomat.pl/koncerty/bedoes-6363/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *