Happysad w Parlamencie!

happysad ciało obce

Spragnieni dobrego, polskiego rocka? Oto odpowiedź! Happysad już 11 marca zagra w Klubie muzycznym Parlament dla Trójmiejskiej widowni!

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów. Mają na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce. W 2007 roku magazyn Teraz Rock umieścił płytę „Wszystko jedno” wśród 50 najważniejszych albumów w historii polskiego rocka. Album ma status złotej płyty, podobnie jak kolejna „Podróże z i pod prąd”. Koncertowe wydawnictwo DVD happysad “Na żywo w STUDIO” zyskało status złotej płyty już w dniu premiery, a w krótce później – platynowej płyty.

Niedziwne więc, że bilety na ich koncerty rozchodzą się szybko i zespół grywa dla pełnych widowni. Chwytliwe utwory, które większość chociaż raz słyszała w radiu, gotując, czy jadąc autem, jeszcze lepiej brzmią na żywo.

Najnowsza płyta zespołu „Ciało obce” ukazała się 10 lutego 2017 r, a albumowi towarzyszy 11 wideoklipów. To właśnie utwory z tego albumu królować będą na nadchodzącym koncercie.

Gdzie: Klub Muzyczny Parlament w Gdańsku

Kiedy: 11 marca 2018r., wstęp: 18:00, start: 19:00

Za ile: 50 zł w przedsprzedaży / 60 zł w dniu koncertu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *