Sound’n’Grace zaprasza na gdyński Pokład

Za siedem dni w Gdyni wystąpi najpopularniejszy chór w Polsce! Sound’n’Grace to na scenie energia
i siła wokalna. 

Na scenie muzycznej występują już od ponad dziesięciu lat. Założycielami byli Anna Żaczek i Kamil Mokrzycki. W kolejnych latach Sound’n’Grace powiększał się, w jego skład wchodzili kolejni utalentowani artyści.

Zespół ma na swoim koncie występy w talent show stacji TVN „Mam Talent”. Choć nie wygrali, program przyniósł im ogromną popularność i grono fanów. Grali coraz więcej, a sale koncertowe były pełne.

Premiera ich pierwszego albumu miała miejsce w czerwcu 2015 roku. „Atom” to nie tylko jego nazwa. Śmiało można powiedzieć, że utwory pochodzące z tej płyty to muzyczne atomy! Singel „Dach” uzyskał status podwójnie platynowej płyty za sprzedaż powyżej 40000 egzemplarzy. Również pozostałe piosenki odniosły spory muzyczny sukces. Utwory Sound’n’Grace do dzisiejszego dnia są bardzo popularne w polskich rozgłośniach radiowych, świetnie radzą sobie na YouTubie.

Najnowszy projekt muzyczny warszawskiego chóru nosi tytuł „Życzenia”. Drugi album studyjny premierę miał 17 listopada 2017 roku. To właśnie utwory z tej płyty będą promowane na koncercie w Gdyni.

Grają gospel, r&b, soul, jazz, a nawet funk. Publiczność nie nudzi się podczas ich występów. Atmosfera jest niesamowita. Delikatne brzmienia, ale też muzyczne petardy. Sound’n’Grace potrafią zbudować rożne nastroje wśród słuchających. Nikt nie będzie się nudził. Pokład w Gdyni jest już gotowy na ich przyjęcie!

 

Kiedy: 11 marca 2018 roku

Gdzie: Klub Pokład, al. Jana Pawła II 11, 81-345 Gdynia

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *