Elektroniczny czarodziej Com Truise w Gdańsku

Dzień Kobiet w Teatrze Szekspirowskim zapowiada się intrygująco. Już 8 marca będziecie mieli okazję doświadczyć kosmicznego sythwave’u na własnej skórze. Proszę Państwa, pierwszy raz w Trójmieście, niepowtarzalny Com Truise!

Jeżeli lubicie elektronikę, syntezatory, a gdzieś w duszy gra Modern Talking, wybierzcie się. Com Truise, a prywatnie Set Haley, to wyżyny synth i chillwave’u. Przeniesie Was do swojego świata, a Paniom z pewnością umili przeżywanie ich święta.

Synthwave to elektroniczne wspomnienie muzyki lat 80. Muzyki zmodyfikowanej tak, by za przeszłością zatęsknić. Ten gatunek to nostalgiczne brzmienie z głębokim beat’em. Klimaty GTA Vice City i różowych neonów. Czasem energetyzujące, innym razem melancholijne. Elektroniczna perkusja wprawiająca nogi w ruch i rozciągające się echem dźwięki syntezatorów. Można się rozmarzyć i pobujać się w rytm hipnotyzującej muzyki. To i wiele więcej nienazywalnych muzycznych wrażeń zapewni Wam Com Truise na czwartkowym koncercie.

Artysta do Gdańska przyjeżdża z Pragi, gdzie dzień wcześniej zagra koncert. Jest teraz w trakcie trasy koncertowej po Europie. Do tej pory odwiedził już Moskwę i Budapeszt, a w planie jeszcze Tel Aviv, Praga, Gdańsk, Warszawa i Barcelona.

Ogromnym wyzwaniem dla wykonawców muzyki elektronicznej, jest pokazanie siebie w tej muzyce, niezależnie czy mowa o sythwave’ie, czy deep ambiencie. Nawiązanie ze słuchaczem intymnego kontaktu, przez dźwięki wydobywające się tylko i wyłącznie z maszyn, musi być nie lada wyzwaniem. Indywidualna interpretacja, dzięki której są w stanie wykreować różnorodne brzmienia, bazując na bardzo podobnych podstawach. W to, co robi Com Truise, wkłada całe serce. Ludziom wrażliwym na muzykę, łatwo będzie to dostrzec. Nie zanudza, a raczej zaskakuje. Jeśli chodzi o dorobek artystyczny, ma na swoim koncie 5 płyt. Od 2010 roku nagrał z wytwórnią Ghostly International 4 Ep-ki oraz 3 longi In Deacy, Galactic Melt i najnowszy Iteration, z zeszłego roku.

Drogie Panie warto sobie zrobić taki prezent na Dzień Kobiet. Drodzy Panowie, macie okazje miło zaskoczyć swoje partnerki.

Gdzie: Teatr Szekspirowski, ul.Wojciecha Bogusławskiego 1, Gdańsk.

Kiedy: 8 marca 2018, godzina 20:00

Za ile: 45 zł w przedsprzedaży, 50 zł w dniu koncertu (do nabycia w klubie i tutaj http://bilety.teatrszekspirowski.pl/rezerwacja/nienumerowane.html?id=4305)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *