Hunter w Uchu!

Już po raz kolejny trójmiejska widownia będzie miała okazję posłuchać połączenia trash&heavy metalowej muzyki zespołu Hunter. Potrzeba czegoś cięższego? To właśnie jest odpowiedź.

HUNTER powstał w Szczytnie na Mazurach, założony przez gitarzystę Pawła „Draka” Grzegorczyka i perkusistę Grześka „Brooza” Sławińskiego. W 1983 roku, wspólnie z kolegami z klasy szczycieńskiego LO, zaczęli grać covery dla szkoły. Kilka lat później, już jako HUNTER, zagrali pierwszy koncert na deskach Miejskiego Domu Kultury. Był to rok 1985 i od tego czasu liczy się istnienie zespołu.

Ich teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, jednak opowiadane są przez pryzmat ubiegłych wydarzeń i analogie ludzkich zachowań. Uciekają się do coraz to nowych pomysłów, zachowując przy tym zdrowy rozsądek.

Zespół ma już na swoim koncie 12 płyt na przestrzeni całej działalności, z czego najnowsza z nich, „Niewolność”, jest z 2016r. Jednak ich rozgłos zaczął się już po wydaniu pierwszego albumu, czyli „Requiem” z 1955r. Zespół przez wiele lat utrzymuje dobrą słuchalność wśród fanów gatunku. Podczas koncertów nabierają mocy, więc wcale nie zaskakujący jest fakt, że przeważnie grają dla pełnych sal.

Gdzie: Klub Ucho w Gdyni

Kiedy: 2 marca 2018r. o godz. 19.00

Za ile: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + 8 =