Arturo Sandoval zagra w Filharmonii Bałtyckiej!

Już 28 lutego legenda światowego jazzu, Arturo Sandoval zagra w Filharmonii Bałtyckiej dla polskiej widowni. To okazja do posłuchania połączenia klasycznego jazzu z latynoamerykańskimi rytmami.

Urodzony na Kubie Arturo Sandoval od najmłodszych lat rozwijał miłość do muzyki i swoje umiejętności. Bardzo szybko założył własny zespół i podbijał serca słuchaczy na całym świecie, grając zawsze dla pełnych sal. Posiada unikalną skalę gry na trąbce, co sprawia, że koncerty są na niesamowicie wysokim poziomie i stanowią ucztę dla widzów. Obok klasycznego i latynoskiego jazzu wykonuje także covery znanych współczesnych piosenek w niezwykłym stylu.

Nie jest zaskoczeniem, że muzyk ma na swoim koncie już 19 nominacji do nagrody Grammy, w tym aż 10 wygranych, oraz 6 nagród Bilboard, a także statuetkę Emmy za ścieżkę dźwiękową do filmu. W 1999 roku otrzymał amerykańskie obywatelstwo, a w 2013 roku uhonorowany został przez Prezydenta Stanów Zjednoczonych Medalem Wolności. Życie Sandovala stało się tematem filmu pt. „Miłość lub ojczyzna. Historia Arturo Sandovala”.

Nie będzie to pierwszy występ artysty w Polsce, więc można mieć także nadzieję, że nie ostatni. Taki talent warto usłyszeć na żywo.

Gdzie: Polska Filharmonia Bałtycka

Kiedy: 28.02.2018r.

Za ile: od 179zł – 225zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − 9 =