Maleo Reggae Rockers i 2Tm2,3 w klubie Ucho

Maleo Reggae Rockers 2Tm2,3 UchoKlasykę polskiego reggae oraz rockową muzykę chrześcijańską będzie można usłyszeć już 2 listopada w Gdyni. Na scenie klubu Ucho zagrają Maleo Reggae Rockers i 2Tm2,3m, świętujące 20-lecie istnienia.

Grupy Maleo Reggae Rockers nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi muzyki reggae. To zespół-klasyk. Mimo długiego stażu na polskiej scenie muzycznej, wciąż koncertuje i wydaje płyty. Ma ich na koncie w sumie 15 (także te nagrane w współpracy i koncertowe). Liderem formacji jest Dariusz Malejonek – jedna z najbardziej rozpoznawanych postaci polskiego reggae, którą fani mogą kojarzyć z zespołu Izrael, Kultura, Moskwa czy Armia. Maleo rozbuja gdyńską publiczność najnowszym krążkiem „Wake up” oraz premierowym materiałem z dopiero powstającej płyty.

2Tm2,3 teksty większości swoich piosenek czerpie z Biblii. Nazwa zespołu stanowi oznaczenie 3 wersu z 2 rozdziału drugiego listu św. Pawła do Tymoteusza. Od początku istnienia zespół, złożony z muzyków, którzy w macierzystych grupach poruszają się w różnych gatunkach muzycznych, tworzy w szerokim zakresie stylistycznym – od muzyki metalowej, przez hardcore punk, po reggae, folk rock, a nawet folk i elementy elektroniczne. Formacja ma na swoim koncie wydanie sześciu albumów studyjnych. W jej skład wchodzą muzycy sceny alternatywnej z zespołów m.in. Acid Drinkers, Armia, Houk i Flapjack.

Gdzie: Klub Ucho, Świętego Piotra 2, Gdynia

Kiedy: 2.11 (czwartek), godz. 19:30

Za ile: Bilety w przedsprzedaży – 40 zł, w dniu koncertu – 50 zł

Dostępne tutaj lub w CultureBox w Gdyni (ul. Świętojańska 30)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *