Kari – objawienie w Starym Maneżu!

Kari, uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej, już 12 października wystąpi w Starym Maneżu. Artystka będzie promować swoją trzecią, a zarazem przełomową płytę „I Am Fine”, która ukazała się na sklepowych półkach w czerwcu.

Zainspirowana życiem w Wielkiej Brytanii Kari odnalazła swoje miejsce na scenie muzycznej w Leeds, gdzie przez ostatnie dwa lata pracowała nad materiałem na trzeci album. Dużą rolę w pracy nad płytą odegrał Ryan Carins, gitarzysta zespołu, który jest jednocześnie autorem większości testów z krążka. Płyta „I Am Fine” nazwana została przełomem w twórczości artystki, której styl kompozycyjny ewoluował. Nowy album brzmi bardzo nowocześnie i świeżo. Można go porównać do rytmów takich twórców jak Grimes czy The Knife.

Uznana przez dziennikarzy za objawienie polskiej sceny muzyki alternatywnej Kari nominowana była m.in. do Fryderka w kategorii Debiut Roku. Na swoim koncie ma szereg wyróżnień zaczynając od plebiscytów Gazety Wyborczej, Brand New Awards, T-Mobile Music oraz CGM. Artystka zagrała wiele koncertów i wystąpiła na na największych festiwalach, tj. Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Męskie Granie czy Slot Art. Festival. Kari wystąpi w bardziej kameralnym gronie na scenie w Starym Maneżu już 12 października. Warto tam być!

Kiedy: 12 października 2017r., godz. 20:00

Gdzie: Stary Maneż, ul. Juliusza Słowackiego 23, Gdańsk

Bilety: 39 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *