Ostatni krzyk osiedla w Scenie

ostatni-krzyk-osiedla„Ostatni krzyk osiedla” to najnowsza płyta Palucha, która już tydzień po premierze okryła się złotem. 17 marca raper pojawi się w sopockiej Scenie, by po raz pierwszy na żywo zaprezentować kawałki z ostatniego krążka przed trójmiejską publiką.

Teksty utworów z „Ostatniego krzyku osiedla” są dosadne i szorstkie. Sam raper przedstawia w nich siebie jako ostatniego sprawiedliwego – tego, który pamięta blokowiska sprzed lat, który jest już mocno zakorzeniony w rapie. Jednak jego długa droga na szczyt polskiej sceny nie sprawiła, że numery są wciąż takie same. Udowadnia to właśnie na „O.K.O.”. W wielu utworach pojawiły się, rzadko do tej pory zauważalne, partie śpiewane. To pozwoliło Paluchowi stworzyć mocne, topowe refreny, które na długo zapadają w pamięć. Te właśnie refreny, między innymi w „Gdybyś kiedyś”, „Daj mi powód” czy  „W moim życiu”, stanowią uzupełnienie, a zarazem przełamanie ciężkiego, bezkompromisowego rapu.

Najpopularniejszym kawałkiem z płyty jest „Szaman”. Niemal 26 milionów wyświetleń oficjalnego klipu na youtube nie wzięło się znikąd. Mocny tekst, mocne brzmienie i refren, który ciężko wyrzucić z głowy to coś, co przyciąga. Podobnie jest z „Okiem”. To wszystko udowadnia, że mimo wieloletniej już obecności na polskiej scenie rapowej Paluch wciąż konsekwentnie pnie się w górę. Zachęcamy więc do tego, by 17 marca posłuchać na żywo jak rzeczywiście brzmi ostatni krzyk osiedla.

Kiedy: 17 marzec 2017, godz. 21:00

Gdzie: Scena Sopot, al. Franciszka Mamuszki 2

Bilety: standard – 45 zł, VIP – 70 zł dostępne tutaj // WSTĘP OD 16 +

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 16 =