Sopot, bikini, Sfinks, Flirtini

66-img-3111Już w najbliższą sobotę w sopockim klubie Sfinks 700 odbędzie się wydarzenie, na które z pewnością czekało wielu. Klub na Mamuszki ponownie będzie miał przyjemność gościć masę artystów i będzie to miało związek z trasą koncertową duetu Flirtini i ich nową płytą „Heartbreaks & Promises vol. 3”.

Jedynak i Ment XXL to panowie, którzy szczyt swojej popularności osiągnęli równocześnie z premierą ich poprzedniego krążka „Heartbreaks & Promises vol. 2”, który wysoko oceniany sprzedał się w ogromnym nakładzie. Flirtini zapraszani są największe krajowe imprezy. Rok temu namiot, w którym grali na Openerze pękał w szwach, a sopocka Mewa Towarzyska gościła ich już kilkukrotnie z podobną frekwencją. Jednak w tę sobotę impreza promująca nowy krążek jest wyjątkowa. Zapowiedziana została masa zaproszonych gości w tym między innymi Gedz, SoDrumatic, Ras i Spisek Jednego. Są to niektórzy z wielu artystów, których głosy i muzykę możemy posłuchać na nowej płycie.

Czy warto udać się na ten koncert? Na to pytanie chyba nie potrzeba odpowiedzi, ponieważ Flirtini to synonim dobrej zabawy i ogromnej satysfakcji.

Gdzie: Sfinks700, al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Kiedy: 18 luty 2017 r., 22:00

Bilety: 20 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − 8 =