Solar i Białas w sopockiej Scenie

Najgłośniejszy duet 2016 roku już 24 lutego rozgrzeje sopocką Scenę. Solar i Białas oraz ich najnowsza płyta – „#nowanormalność” to zdecydowanie pozycja obowiązkowa do odsłuchania na żywo dla każdego trójmiejskiego fana rapu.

Karol Poziemski i Mateusz Karaś, czyli dobrze znani Solar i Białas, to wieloletni już koledzy i współpracownicy. Wspólną drogą idą od 2008 roku. Poznali się na bitwach freestylowych, co zmotywowało ich do nagrania podziemnych mixtape’ów, EP-ek, singli, płyt. Ich obecną twórczością żyje spora część polskiego środowisko rapu. Reprezentują własną ekipę i wydawnictwo – SB Maffiję.

Ich najnowsza płyta  „#nowanormalność” znana jest z takich kawałków, jak np. „Miliony szeptów”, „Intercontinental Bajers” czy „Nie dla Ciebie”. Krążek opowiada o rzeczywistości, z jaką zmagają się reprezentanci pokolenia Milenium. Nie brakuje na nim soczystych bitów i dobrych tekstów.

Zanim jednak na scenie pojawią się gwiazdy wieczoru, atmosferę rozgrzewać będą artyści tacy jak: Trinitaz, Remik, Pełen Pozytyw, Buszman Buszido, Dester x Korporacja.

Gdzie: Scena, al. Franciszka Mamuszki 2, Sopot

Kiedy:  24 luty 2017 r., 21:00

Bilety: normalne – 39 zł (I pula), VIP – 60 zł / Bilety dostępne na eBilet.pl

Wstęp: +16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − 4 =