Walentynkowa Gala Disco Polo w Gdyni Arena!

galaWielkimi krokami zbliża się Dzień Zakochanych. Celebracja tego wyjątkowego święta rozpocznie się już w weekend. Jeśli nie masz jeszcze planów na to, jak uczcić ten dzień ze swoją drugą połówką czy gronem znajomych, mamy dla Ciebie świetną propozycję. Już w sobotę 11 lutego w Gdyni Arena odbędzie się Narodowa Gala Disco Polo.

Każdy zna utwór „Przez Twe oczy zielone” Zenka Martyniuka czy „Kolorowa Sukienka” Long&Junior. Tych przebojów nie może zabraknąć na żadnej imprezie, nawet Ci, którzy deklarują się jako przeciwnicy tego gatunku muzyki, podrygują w ich rytmie. Gdyńska scena będzie emanować miłością i dobrą zabawą. Jeśli wciąż nie masz pomysłu jak spędzić sobotni wieczór, to koniecznie musisz tam być! Nie ma nic piękniejszego niż odśpiewanie z całą areną hitów zespołu Akcent czy innych artystów disco polo.

Oprócz króla muzyki disco polo: Zenka Martyniuka i zespołu Akcent wystąpią również: Long&Junior, Playboys, Afterparty, Extazy, MiG, Piękni i Młodzi czy Defis. Grupy zaprezentują swoje największe przeboje, a zarazem sprawią, że ta noc zostanie zapamiętana przez przybyłych na długo.

Kiedy: 11 lutego 2017 r., godz. 19:00

Gdzie: Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8

Bilety: 79- 159 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *