RAP GRA JUŻ DWA LATA

mewaKażdy szanujący się fan rapu chociaż raz czwartkowy wieczór spędził w Mewie Towarzyskiej. Sopockie gramofony widziały niejedno, a znane nazwiska rozgrzewały parkiet do czerwoności. Już jutro odbędzie się impreza jubileuszowa, a jej gospodarzami będą Żabson i Otsochodzi.

Rap gra to cykl imprez, które organizuje sopocka Mewa Towarzyska. Klub daje możliwość spotkania się z największymi polskimi wyjadaczami sceny hip hopowej oraz młodymi i obiecującymi raperami. Wśród nich widzieliśmy już miedzy innymi Rasmentalism, Rubin Robi Raban, Flirtini, Spinache, a teraz grono to wzbogacą Żabson i Otsochodzi. Mewie życzymy, aby ich imprezy wciąż były niezapomniane, a klimat jaki sprawia, że jest to jeden z najlepszych sopockich klubów, nigdy nie przeminął.

Żabson to gość, który zdążył już nieźle namieszać na polskiej rap scenie. Jedni go chwalą, drudzy nienawidzą, ale nie można powiedzieć, że młodziak z Opoczna marnuje swoje najlepsze lata. Z łatwością wyłapuje to, czego ludzie chcą słuchać i nadaje temu własny, nieco leniwy styl. Jego imprezy cieszą się ogromną popularnością, więc z całą pewnością w czwartek Mewa przeżyje prawdziwe oblężenie.

Otsochodzi to podopieczny Asfaltu. Rocznik ’96 może pochwalić się prawdziwym skarbem, ponieważ mimo młodego wieku Janek teksty ma lepsze, niż o wiele starsi koledzy po fachu. Ostatnia wydana płyta „Slam” ma w sobie oldschoolowe brzmienie, ale nie można jej odmówić świeżości. Jest w tym wszystkim dojrzałość, dobry smak i uczucie, które każe nam włączyć kolejny kawałek.

Najbliższa impreza w Mewie nie przejdzie bez echa. Dwaj młodzi reprezentanci narobią takiego hałasu, że mieszkańcy Elbląga i Słupska będą się zastanawiać, co ci sopocianie wyrabiają. Postarajcie się o wolny piątek, bo kuracja po czwartku będzie skomplikowana i wymagająca garnka rosołu od mamy.

Kiedy: 9 lutego 2017 r., 22:00
Gdzie: ul. Pułaskiego 15/2, Mewa Towarzyska, Sopot
Bilety: zapisani do wydarzenia – wstęp wolny, niezapisani – 10 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *