Wiesz, że Mes zostanie Przesłuchany?

Mes Knap PrzesłuchaniaCzłowiek orkiestra, amant i uwodziciel… po prostu Ten Typ Mes! Jego eteryczny rap na pewno przyciągnie do Sfinksa700 rzeszę fanów Alkopoligamii. Raper wraz z mocną reprezentacją muzyków odwiedzi Trójmiasto już w ten czwartek, 9 stycznia.

Niewątpliwie, Mesa można uznać za mistrza w swojej dziedzinie. Na przestrzeni ostatnich lat osiągnął wiele – siedem wydanych płyt, multum gościnnych występów, dekada na scenie i ciągle utrzymywana świeżość i styl. Oczywiście w Sfinksie nie zabraknie kilku Lepszych Żbików – ziomków, którzy wywodzą się z Alkopoligamii i prężnie ją reprezentują. Stasiak, współzałożyciel składu 2cztery7 oraz hypeman Mesa, od lat wspiera go na scenie. Kolejnym Żbikiem jest Głośny, producent Alkopoligamii, który znany jest z wprowadzenia na polski krążek talkbox’u, wtedy mało znanego w naszym kraju. Został jeszcze Łajz Lajf reperezentant, Kuba Knap – świeża i młoda twarz, należąca do wytwórni. Wystąpi on przed Mesem, przedstawiając swój ciekawy i inny od reszty ekipy styl. „Country rap tunes” przełożony na autentyczne, polskie realia to jego domena. Leniwe flow młodego wilka, z celnymi i mocnymi linijkami, jest z całą pewnością warte przesłuchania. Za gramofonami stanie dj, który świetnie udzielił się na ostatnim albumie Tego Typa – Dj Black Belt Greg.

Wykonawcy będą występować w Sfinksie 700, 9 stycznia, w ramach cyklu czwartkowych koncertów – Przesłuchania. Start imprezy o godzinie 20. Podobno Ten Typ Mes na koncertach rozjeżdża jak walec, więc przyjdź w czwartek i sprawdź czy jest tak świetny i mocny jak mówią.

Supportować chłopaków będzie Duchu/Emen, młodzi gracze, którzy nieźle znają się na muzyce.

Przedsprzedaż 25 zł od 2 stycznia w:

– Kolczyk Shop. Gdańsk Wrzeszcz, Dworzec PKP

– Magictown Spot. Gdynia, Centrum Handlowe Riviera

W dniu koncertu za bilet zapłacicie 35zł.

Liczba biletów w przedsprzedaży ograniczona.

Więcej informacji na facebookowym wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/654974991208066

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × jeden =