Taniec uwolniony

larysaNietrudno zamknąć się w pewnych formach – doskonale wiedzą o tym tancerze. Tych, którzy pragną spróbować czegoś nowego zapraszamy na styczniowe warsztaty z Larysą Grabińską w Klubie Żak. 

Zajęcia bazować będą na tańcu współczesnym. Technika ta, ulegając ciągłym przekształceniom, zmierza właśnie do wytworzenia formy scenicznej. Celem warsztatów będzie pokazanie innej drogi w wykorzystywaniu posiadanych umiejętności. Do udziału zachęcamy zatem wszystkich, którzy mają do czynienia z tańcem i chcieliby poszerzyć swoje horyzonty. Jedyny warunek muszą to być osoby pełnoletnie.

Prowadząca  Larysa Grabińska, będąc zarówno tancerką i instruktorką tańca, ma bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Współtworzyła między innymi Teatr Tańca Uniwersytetu Gdańskiego oraz występowała w spektaklach choreografów Sopockiego Teatru Tańca. Ucząc się u najlepszych, wykształciła własną świadomość ruchu, którą pragnie się podzielić. Warto zaznaczyć, iż jest to kolejna edycja warsztatów. Alternatywna Szkoła Teatralna Klubu Żak organizowała je bowiem poprzednio w październiku 2013r.

Całkowity koszt to 60 zł (za 3 zajęcia po 2 godziny). Spotkania będą odbywać się w środy (8,22,29.01.2014r.) od godziny 18.00 do 20.00 w sali suwnicowej. Zapisać się można w kasie Klubu, czynnej od 15.00 do 21.00 w dni robocze, a w weekendy od 16.00. Oprócz stroju trzeba zabrać ze sobą dużo energii i pozytywne nastawienie!

Adres: Klub Żak, ul. Grunwaldzka 195/197

tel.58 344 05 73/ 58 345 05 90

e-mail: biuro@klubzak.com.pl

Więcej informacji o Larysie i Klubie Żak znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *