Niestrudzona wola życia

SM„SM” to historia trojga wojowników, którzy podjęli walkę ze stwardnieniem rozsianym. Czy SM to wyrok? Jakie formy wyrazu może przyjąć bunt przeciw nieuniknionemu? Tego możecie dowiedzieć się 7 stycznia (wtorek), podczas prapremiery w Teatrze Na Plaży.

Bohaterami filmu dokumentalnego są: Emilia Ratajczak, Wojciech Stańko i Gabriela Zenka. Są w różnym wieku, na innym etapie życia. Ich los połączył „wyrok bez odwołania” – jak mówi Emilia. Każde z nich obrało inną strategię w walce z chorobą. Autorzy projektu przekonują, że głównym tematem filmu nie jest choroba, a o pasja. Pasja, która w rzeczywistości jest tożsama z niestrudzoną wolą życia.

Jeżeli chcecie zobaczyć historię o codziennym bohaterstwie, walce o własne marzenia, pasje i bycie „tu i teraz”, zapraszamy na prapremierę filmu do Teatru Na Plaży. Będzie to pokaz zamknięty, więc wszyscy chętni proszeni są o potwierdzenie obecności w formie maila wysłanego na adres: ewelina.raszeja@gmail.com lub w wiadomości na profilu FB:  https://www.facebook.com/pages/SM/440915775990452?fref=ts

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *