Pezet i Koka Tour już wkrótce w Trójmieście

Pezet

Po ponad trzech latach przerwy do regularnych koncertów powraca Pezet – warszawski raper reprezentujący własną wytwórnię Koka Beats. W ramach Koka Tour odwiedzi on największe miasta w Polsce, w tym Trójmiasto. Artysta w niedzielę, 20 listopada, zagra na scenie gdańskiego klubu B90.

Dyskografię Pezeta zamyka wydany w 2012 roku album „Radio Pezet”, będący owocem kolaboracji z Sidney’em Polakiem, który w całości go wyprodukował. W rok po wydaniu płyty raper zdecydowanie ograniczył swoją działalność artystyczną, nagrywając jedynie pojedyncze utwory lub dogrywając gościnne zwrotki. Teraz, po wymuszonej rekonwalescencji, artysta wraca do pełni sił i w ramach Koka Tour rusza w trasę obejmującą swym zasięgiem całą Polskę, m.in. Poznań, Wrocław, Kraków, Warszawę czy Gdańsk.

Trójmiejski koncert będzie doskonałą okazją do odświeżenia starych, klasycznych albumów – Muzyki Poważnej”, Muzyki Klasycznej” czy Muzyki Rozrywkowej – ale również do poskakania w rytm dźwięków wprost z Dziś w Moim Mieście czy wspomnianego już Radio Pezet”. Z drugiej strony, z pewnością nie zabraknie na nim także luźnych czy gościnnych numerów rapera, na czele z utworami „Niedopowiedzenia”, Nie Muszę Wracać” czy Ostatni Track”.

 

Kiedy: 20 listopada 2016 r., start: godz. 19:00

Gdzie: Klub B90, ul. Doki 1, Gdańsk

Bilety: W cenie 55 zł do nabycia na stronie https://goingapp.pl/evt/141287/pezet-koka-tour-2016.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − 4 =