The Dumplings ruszają w trasę. Kolejnym przystankiem B90

13912798_1127330120648241_49959243407987930_nSłuchacze poznali ich jesienią 2013 roku, kiedy jako zupełnie nieznany wówczas duet udzielili pierwszego w swoim życiu wywiadu w pewnym popularnym programie internetowym. Jak można się domyślać, po tym wydarzeniu nastąpił efekt lawiny – koncerty, kolejne wywiady aż w końcu debiutancki album. Mowa oczywiście o zespole The Dumplings, który dziś na koncie ma dwie płyty, kilka przebojów i właśnie wyrusza w kolejną trasę koncertową. Jednym z przystanków będzie gdański klub B90, w którym muzycy zagrają już 4 listopada.

Justyna Święs i Kuba Karaś jeszcze przed premierą debiutanckiego krążka zagrali dziesiątki koncertów, a ich pierwsze utwory zyskały spory rozgłos i spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem. Kolejna płyta „Sea You Later”, zdecydowanie dojrzalsza muzycznie niż jej poprzedniczka, ukazała się jesienią ubiegłego roku. Wydawnictwo promowały utwory Nie gotujemy” i Kocham Być z Tobą”, a ostatnio w sklepach muzycznych pojawiła się reedycja albumu, wzbogacona o dodatkowe piosenki.

Artyści udzielają się także w innych projektach. Justynę można usłyszeć m.in. na najnowszej płycie Wojtka Mazolewskiego, „Chaos Pełen Idei”. Kuba natomiast tworzy remixy (pod pseudonimem Ipnops) oraz gra DJ sety.

Na swoich koncertach duet proponuje nowe aranże, wzbogaca utwory o zupełnie nowe dźwięki, którymi często zaskakuje publiczność. Jedno jest więc pewne – to będzie bardzo ciekawy wieczór! „Kto zobaczy” i usłyszy ich na żywo?

Kiedy: piątek, 4 listopada

Gdzie: B90, ul. Doki 1, Gdańsk

Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu) tickets.soundrive.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 4 =