Closterkeller rzuci czary w Uchu

closterkeller-scarletUwaga wszyscy fani ortodoksyjnie czarnych melodii! Closterkeller rusza w coroczną trasę koncertową. W niedzielę (9.10) zespół sprawi, że gdyński klub Ucho zamieni się w istny muzyczny sabat czarownic! Będziemy mieli okazję poddać się magii dźwięków i czaru Anji Orthodox, jednej z najwybitniejszych polskich wokalistek. Koncert Closterkellera będzie niezaprzeczalnie największym wydarzeniem gotyckim tej jesieni na Pomorzu!

Projekt, którego pomysłodawcami są Jacek Skiruch, Przemysław Guryna i Anja Orthodox, to z pewnością najważniejszy polski skład, zajmujący się tworzeniem muzyki klimatycznej i gotyckiej. Nowatorska, jak na okres swojego powstania, stylistyka zespołu sprawiła, że prędko zyskał on popularność w kręgach kontrkultury. Już od momentu wydania pierwszej płyty „Purple” grupa zdobyła uznanie nie tylko publiczności, ale i jurorów festiwali muzycznych, m.in. Jarocina, czy przeglądu w magazynie „Teraz Rock”. Bezsprzecznie Closterkeller stał się również inspiracją dla młodych formacji, pragnących tworzyć kompozycje z pogranicza muzyki klimatycznej.

Czy dziwić możne fakt, że Anja Orthodox, czarna dama polskiego gotyku, a także bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych wokalistek w kraju, ze względu na swój oryginalny wizerunek, została uhonorowana nagrodą (o wdzięcznym tytule) „osobowość sceniczna”?

Możemy mieć pewność, że na koncercie w klubie Ucho usłyszymy najbardziej znane, a jednocześnie niezwykle intrygujące kompozycje. Rock wypełni nasze głowy, pozostawiając emocje, o których trudno będzie zapomnieć.

Niedzielny występ Closterkellera zagwarantuje nam szczególną dawkę emocji! Nie tylko Anja Orthodox wywiera bowiem ogromne wrażenie na swych słuchaczach. Panowie z zespołu również planują zaczarować publiczność – i to dosłownie! Pozwólmy więc na to, aby magią dźwięków opanowała nasze dusze.

Gdzie: Klub Muzyczny Ucho, ul. Świętego Piotra 2, Gdynia

Kiedy: 9 października 2016 r., godzina 19:00

Bilety: 35 złotych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + 8 =