Behemoth przekonuje: Rzeczpospolita jest niewierna

behemothBezsprzecznie nie zabraknie kontrowersji w gdańskim klubie B90. Już 9 października na scenie wystąpi bowiem Behemoth – legenda polskiej muzyki. Przede wszystkim jednak zobaczymy wtedy wspaniałe widowisko, słysząc death metal na najwyższym poziomie. 

Adam „Nergal” Darski i spółka w Gdańsku zagoszczą z okazji startu jesiennej trasy koncertowej pt. „Rzeczpospolita Niewierna”. Po dwóch latach absencji od polskich klubów, zespół wraca, by w największych miastach kraju zaprezentować w całości ich poprzednią płytę „The Satanist”. – Jest  to pierwszym tego typu eksperymentem w naszej ponad dwudziestoletniej historii – mówi Nergal, szybko upewniając wszystkich fanów, że: – Behemoth jest w absolutnie życiowej formie.

„The Satanist”, czyli dziesiąty album w dyskografii Behemoth, miał swoją premierę w lutym 2014 roku. Od tego czasu polski zespół prezentował go na największych świata, a zagraniczna prasa ogłosiła płytę najwybitniejszym dziełem w dotychczasowej karierze kapeli.

W B90 i podczas całej „Rzeczpospolitej Niewiernej” gwiazdę trasy wspierać będzie formacja Batushka oraz szwajcarska grupa Bolzer.

Gdzie: B90, doki 1, Gdańsk

Kiedy: 9 października 2016 r., godzina 19:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 7 =