happysad rozgrzeje publiczność w Uchu

happysadGdynia to trzeci przystanek jesiennej trasy, na którym pojawi się happysad. Razem z Ted Nemeth zagrają ósmego października w Uchu. Na swoim profilu społecznościowym zapowiadają, że jak zawsze zostawią na scenie i krew, i pot i co tam jeszcze będą mieli do wyrzucenia z siebie.


Pełne kluby, genialna nić porozumienia z publiką i niesamowita energia to pewniki, których możecie spodziewać się na koncercie happysad. Choć znani szczególnie ze starej dobrej „Łydki” i „Zanim pójdę”, na swoim koncie mają sześć płyt, z czego ostatnia – „Jakby nie było jutra” – była największym zaskoczeniem. Koncert polecamy szczególnie tym, którzy z happysadem żyją już parę dobrych lat. Jak mówią sami muzycy, odświeżona zostanie bowiem setlista. Zespół planuje dorzucić do niej kilka staroci.

Przed gwiazdą wieczoru usłyszymy Ted Nemeth. Kapela ma na koncie dwie płyty: EP-kę oraz debiutancki album pt. „Ostatni krzyk mody”. Mocny wokal, gitara, bas, perkusja i miejscami syntezatory są składnikami tworzącymi wyjątkowy styl łódzkiego kwartetu. Grupa prezentuje trochę rockową, trochę liryczną muzykę garażową, przy okazji łącząc ją z ciekawymi tekstami

Gdzie: Klub muzyczny Ucho, Świętego Piotra 2, Gdynia

Kiedy: 8 października 2016 r.,

Bilety: 50 zł w przedsprzedaży/60 zł w dniu koncertu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *