Rebekah wystąpi w B90

RebekahArtystka uznana w świecie muzyki elektronicznej i obdarzona ogromnym szacunkiem. Kocha to, co robi i dzieli się swoją pasją z innymi. Rebekah zagra już 25 maja w gdańskim B90.

Rebekah poruszyła światem muzyki elektronicznej, swoją twórczością wywierając ogromne wrażenie na największych postaciach tego gatunku. W tworzeniu inspiruje się takimi muzykami jak: Dave Clarke, Derrick Carter, Richie Hawtin czy Billy Nasty. Obecnie gra w największych klubach i na festiwalach muzycznych na całym świecie. Odwiedziła już: Berghain, Tresor, Fabric, Atomic Jam, Studio 80, Cocorico, About Blank i wiele innych.

Współpraca z Electricity zaowocowała wieloma nowymi kontraktami. Należy do nich m.in. supportowanie artystów: Dubfire, LOKO DICE, Marco Carola czy Sven Vath. Mimo iż Rebekah ma dość napięty grafik, to znajduje czas, aby ulepszać swoją wizję techno. Motywację do dalszej twórczości czerpie z pracy, jaką wykonuje w studio, a także uczuć, energii, dźwięków, sztuki oraz od ludzi. Utwory wydaje dla wytwórni CLR, Naked Lunch Records czy Stolen Moments. Zyskała również sympatię marki Akai i DC Clothing.

Kiedy: 25 maja 2016 r., godz. 22:00

Gdzie: Klub B90, ul. Doki 1, Gdańsk

Bilety: 30zł / 35ł (dostępne pod tym adresem).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia + 19 =