Kortez w gdańskim B90

kortez1Już 20 lutego do znanego gdańskiego klubu B90 zawita Kortez. Artysta zaprezentuje swoje utwory z najnowszej płyty Bumerang”. I sądząc po materiale, który się na niej znalazł, fani z pewnością będą mogli liczyć na spory zastrzyk emocjonalnych uniesień i wzruszeń.

Kortez – muzyczne odkrycie ubiegłego roku. Chociaż w populanym programie rozrywkowym jego talent nie został doceniony przez jury, pokochały go tysiące osób. Wszechstronny wokalista nie tylko śpiewa, ale także komponuje, gra na gitarze, puzonie i pianinie. Rok temu została wydana pierwsza EP-ka z utworami „Zostań, Co myślisz i Joe. Pierwszy z nich przez długi czas nie schodził z czołówki Listy Przebojów Trójki. Jego debiutancka płyta „Bumerang” wydana we wrześniu 2015 roku jest jedną z najlepiej przyjętych w ubiegłych latach.

Artysta czaruje swoim głosem, ale przede wszystkim szczerością i intymnością w swoich tekstach, skąd inąd, idealnie uzupełniających się z emocjonalną muzyką. Został doceniony dzięki swojej inności, bo drugiego takiego wokalisty w Polsce nie ma i pewnie długo jeszcze nie będzie. Ponoć, prywatnie bardzo nieśmiały, na koncertach jednak daje z siebie wszystko.

Kiedy: 20 lutego 2016 roku, sobota, godz. 20.00

Gdzie: klub B90, Gdańsk, ul. Doki 1

Bilety: 40 – 50 zł, wysprzedane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + 8 =