Menażki czas zacząć

menazki-2013-620x350 Setki kolorowych wspomnień zaklętych w fotografie i zapiski z podróży. Gdzie ich szukać? Podczas tegorocznych „Menażek”, którą potrwają od 13 do 15 grudnia. Tym razem Studenckie Spotkanie Podróżnicze odbędzie się w Gdańsku na Wydziale Biologii UG.  

To już trzecia edycja „Menażek”. Impreza jest skierowana przede wszystkim do studentów oraz miłośników podróży. Po pierwsze, jest to konkurs, a po drugie okazja, by zupełnie za darmo wysłuchać historii ludzi, którzy mają na swoim koncie ciekawe podróże i przygody.

Menażki 2013„Menażki” startują w piątek o godz. 17.30. Na początek organizatorzy zaplanowali spotkanie z zeszłorocznym zwycięzcą Danielem Kasprowiczem. Ale to nie jedyna opowieść tego wieczoru. Tuż po nim pojawią się inni trójmiejscy podróżnicy, m.in.: Maciej Skowron i Ada Borkowska oraz Czesław Jakubczyk. Tymczasem o godz. 20.15 odbędzie się pokaz filmu „Berserk w Antarktyce”.

Z kolei w weekend wysłuchamy prezentacji uczestników konkursu, którzy do 7 grudnia wysłali swoje zgłoszenia. Każdy będzie miał 30 minut, by opowiedzieć o swej podróży. Część konkursowa w sobotę potrwa od 11.00 do 21.00, a w niedzielę od 11.00 do 19.00.

Prezentacje, zdjęcia, filmiki? Wszystkie chwyty dozwolone. Najważniejsze to przekonać publiczność, bo to ona zdecyduje kto wygra konkurs i nagrodę główną, czyli 700 zł oraz pamiątkową statuetkę. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi podczas niedzielnej gali rozdania o godz. 20.15.

Przewidziano także wyróżnienia w kategoriach: najzabawniejsze perypetie, podróż za 5 złotych, najbardziej niebezpieczna wycieczka, długoterminowy wypad. Organizatorami przedsięwzięcia są Akademickie Centrum Kultury „Alternator” i Kulturalny Kolektyw UG.

Zapraszamy!  

Czas: 13-15 grudnia 2013r.

Miejsce: Wydział Biologi UG, ul. Wita Stwosza 59, s. C107

Wstęp: wolny

Więcej informacji: http://www.ack.ug.edu.pl/inter/kk/menazki/menazki-2013-studenckie-spotkania-podroznicze-iii-edycja/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *