Dobry rap w Scenie, to Potwierdzone Info!

potwierdzone info scenaKażdy z osobna świetny, wspólnie jeszcze lepsi. Trzy inne, indywidualne brzmienia połączone w idealną, dopasowaną całość, czyli w dwóch słowach: Potwierdzone Info! Już w następny piątek, 13 grudnia, sopocka Scena zaprasza na koncert pełen dobrego rapu.

Niektórzy twierdzą, że zajmuje się tylko komercją, inni, że jest królem hip-hopu, ale jedno jest pewne – Tede to legenda polskiego rapu. Wraz z Dioxem, który zdobył sławę i zrobił ogromną karierę wśród młodego pokolenia (zagrał ok. 200 koncertów w ciągu dwóch lat!) postanowili stworzyć wspólny projekt. Perełką w PI jest Sir Michu, producent dbający o muzykę na albumach Tedego, który dzięki swojemu talentowi i wszechstronności udoskonalił krążek klasyczną, a zarazem niezwykłą muzyką. Producent, wpasowujący się w oczekiwania dwóch głodnych majka raperów, to po prostu trio idealne.


Zatem, jeśli chcecie pobujać się przy dobrych bitach, niezwłocznie wpadajcie na koncert! Potwierdzone Info stało się jednym z najciekawszych projektów roku 2013 – 13 grudnia (piątek) o godzinie 23.00 (wjazd na imprezę o 20) warto przekonać się czy Tede, Diox i Sir Michu wykonali kawałek dobrej, hip-hopowej roboty. Nie przepuśćcie okazji sopockiej Sceny, bo drugi raz może się nie powtórzyć!

Bilety w cenie: 35 zł (1 pula)

Dostępne w: https://www.biletomat.pl/koncerty/tede-diox-sir-michu-237/

http://www.eventim.pl/bilety-tede-diox-sir-mich-sopot.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=1082673%243452944

oraz salony Empik, Saturn, Media Markt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × jeden =