Zabawa na Łąki Łanie

łaki łan do zapowiedziJeśli jesteś przygnębiony jesienno-zimową aurą, potrzebujesz pozytywnej energii albo po prostu lubisz dobrą zabawę, przyjdź 7 grudnia do klubu Ucho. Na scenie gdyńskiego klubu pojawią się kolorowe owady… zagra Łąki Łan. Tego wieczora z pewnością nikt nie wyjdzie z Ucha w złym nastroju.

Łąki Łan przyzwyczaili fanów do koncertowych mocy wrażeń. Ten kolorowy zespół w składzie Paprodziad, Zając Cokictokloc, Poń Kolny, Bonk, Mega Motyl oraz Jeżus Marian jest jedyny nie tylko w Polsce, ale w ogóle w swoim rodzaju. Na scenę wychodzą w przebraniach i sami bawią się tak dobrze, że radość udziela się każdemu słuchaczowi. Grają Łąki Funk i bez obaw można powiedzieć, że robią to z najlepiej na świecie. W tym unikalnym stylu można odnaleźć punk, funk i elektronikę. I to w wydaniu wartym uwagi.

Zagrali już na wielu festiwalach polskich i zagranicznych. Koncerty są ich żywiołem. Świadczy o tym fakt, że przygoda z graniem Łąki Funku zaczęła się w trakcie Jam Session.

łąkiłan dwakaZespół ma na koncie trzy albumy. Pierwszy, pt. „Łąki Łan”ukazał się osiem lat temu. Ostatni, „Armanda”, trafił na półki sklepowe w 2012 roku. Wszystkie krążki Łąki Łan obfitują w niebanalne dźwięki i jeszcze bardziej zadziwiające, wymagające skupienia teksty. Paprodziad, który teksty pisze, posługuje się przy tym charakterystycznym słownictwem. Wykonanie niektórych utworów grozi połamaniem języka. On jednak radzi sobie świetnie. Jeśli chcesz udowodnić, że też potrafisz zjaw się w Uchu w przyszłą sobotę i zaśpiewaj z Paprodziadem.

Wstęp do klubu możliwy będzie od godziny 19. Łąki Łan pojawią się na scenie o 21.

Bilety w cenie 33 zł (przedsprzedaż)/ 38 zł (w dniu koncertu) są dostępne w: Klubie Ucho, Salonie Muzycznym PULS, sieci Eventim (na eventim.pl i w wybranych punktach Eventimu).

W dniu wydarzenia sprzedaż biletów w punktach stacjonarnych potrwa do godziny 15. Będzie wznowiona w klubie przed koncertem. Cena w dniu koncertu obowiązuje od rana.

Polecamy!

zdjęcie 1: materiały promocyjne,

zdjęcie 2: https://www.facebook.com/dwaka.photography

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *