Majówka w Zatoce Sztuki

majowka w Zatoce SztukiMajówka w Trójmieście zapowiada się niezwykle ciekawie. Zatoka Sztuki również przygotowała na ten czas wyjątkowe atrakcje, między innymi targi mody i koncerty.

Usytuowana tuż przy sopockiej plaży Zatoka Sztuki, stanowi nie lada atrakcję na mapie miasta. Z okazji długiego weekendu (1 – 3 maja), odbędzie się tam wydarzenie, na które składa się wiele ciekawych atrakcji.

Spragnieni ruchu, mogą rozpocząć każdy dzień weekendu od zajęć jogi, które poprowadzi Kasia Makowiecka. Ponadto, przez dwa pierwsze dni maja, Zatoka Sztuki zaprasza na KaufPark – targi mody i rzeczy niezwykłych, gdzie będzie można zobaczyć i zakupić wyjątkowe ubrania, a także rękodzieło.

Natomiast na plaży, 2 maja, odbędą się wydarzenia w ramach Sopockiej Majówki. Dla całej rodziny przygotowano turniej gier, warsztaty konstruowania profesjonalnych latawców oraz konkurs na budowlę z piasku. Tego dnia zostanie również rozegrany Turniej siatkówki plażowej.

Dla fanów muzyki klubowej Zatoka Sztuki zaplanowała występy didżejskie, podczas których usłyszymy: Jazzy Jeff (1 maj), Javi Barreda i Danny O (2 maj). Start od 21.00. Bilety na pierwszy koncert od 39 zł, a na drugi od 25 zł.

Szczegóły zajdziecie na stronie wydarzenia.

Kiedy: 1 – 3 maja, od godziny 11.00.

Gdzie: al. Franciszka Mamuszki 14, Zatoka Sztuki, Sopot.

Bilety: Wstęp wolny, oprócz biletowanych koncertów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *