Festiwal improwizacji „Podaj Wiosło” po raz czwarty!

podaj wiosłoMacie ochotę na beczkę śmiechu i głupawkę na całego? Okazja nadarzy się szybciej, niż myślicie. W dniach 10-12 kwietnia Teatr Miniatura będzie gospodarzem święta teatru improwizowanego. Przed nami czwarta edycja Festiwalu „Podaj Wiosło”!

Gdański Festiwal Improwizacji „Podaj Wiosło” to możliwość obejrzenia grup z całej Polski, spotkanie ze wschodzącymi gwiazdami kabaretu i weekend wypełniony dobrym humorem. Do tego imprezy towarzyszące i warsztaty dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w tej formule. Nie może tam zabraknąć żadnego fana żartów wszelkiej maści! Sprawdźcie, jak było w tamtym roku.

Organizatorami są Inkubator Kultury Kulmiasto oraz Współorganizatorzy: Miejski Teatr Miniatura w Gdańsku, Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku. Zapraszają: Ver Uziak i Wojciech Tremiszewski.

PROGRAM:

10.04 piątek

TEATR MINIATURA

SIEDEM RAZY JEDEN Po Drugiej Stronie (Zielona Góra)

19.00 IMPROSKŁAD Krótko, Szybko i Antenat (Trójmiasto)

20.30 Rozpiździel Śliwki lub jak kto woli Dyktaturka – szoł Kuby Śliwińskiego z gośćmi (Polska)

KLUB FESTIWALOWY

23.00 Zgon 2 czyli Strzelby Czechowa – szoł Wojciecha Tremiszewskiego z gośćmi (Polska)

11.04 sobota

RATUSZ STAROMIEJSKI NCK

11.00 – 14.00 ImproWarsztat – prowadzenie Magdalena Bochan-Jachimek i Ewa Czernowicz

TEATR MINIATURA

15.00 PELETON Improbaja – improwizacja towarzysząca dla dzieci. I dorosłych trochę też (Trójmiasto)

17.00 ImproIgrzyska:

Inicjatywa Sceniczna FRUUU (Zielona Góra)

Toruńska Grupa Improwizacji TERAZ (Toruń)

Grupa Impro TO MAŁO POWIEDZIANE (Opole)

Ż.B.I.K.(Białystok)

19.30 IMPROKRACJA Armando (Wrocław)

20.30 HISTERIA wraz z paniami z innych grup impro Quazimoda <(Trójmiasto-Polska)

KLUB FESTIWALOWY

23.00 DKF, czyli Dubbingowy Klub Filmowy szoł typu dżem Pawła Kukli i Łukasza Ławniczaka

12.04 niedziela

TEATR MINIATURA

17.00 IMPY Witajcie w Impnie (Warszawa)

18.00 AD HOC Domino (Kraków)

19.30 Grandfinal – wspólna akcja (Polska)

Bilety do nabycia na stronie www.KupBilecik.pl oraz w dniu imprezy w Teatrze Miniatura. Karnet na całość: wszystkie wydarzenia w Teatrze Miniatura (w ramach festiwalu i poza wydarzeniem „ImproBaja”) + klub festiwalowy. Występy w Klubie Festiwalowym – tylko KARNETY.

Karnet – 120 zł normalny / 90 zł ulgowy

Bilet na pojedynczy blok – 30 zł normalny / 26 zł ulgowy

Bilet na „ImproBaja” (Impro dla dzieci) – do nabycia w Teatrze Miniatura – 12 zł niezależnie od wieku

Więcej informacji na www.podajwioslo.pl