Targi Akademia 2015

logo Targi Akademia 2015Interesuje Cię najnowsza oferta najlepszych polskich uczelni? Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach rozwoju zawodowego? A może pragniesz zasmakować trochę studenckiego życia? Już 30-31 marca odwiedź Wydział Prawa i Administracji UG i weź udział w największych w Polsce Północnej targach edukacyjnych!

Targi Akademia stanowią idealną okazję do zapoznania się z ofertą uczelni wyższych, szkół pomaturalnych, policealnych i językowych w jednym miejscu. Pośród niemal stu stoisk informacyjnych znajdą się również punkty doradztwa zawodowego oraz oferty kursów maturalnych. Dodatkowo zainteresowani będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych wykładach i warsztatach.

Szczególnie interesująco zapowiadają się spotkania w ramach cyklu „Droga do sukcesu”. Wśród zaproszonych przez UG gości znaleźli się: Prof. Grzegorz Węgrzyn, Mateusz Kusznierewicz, Maciej Orłoś, Tomasz Michniewicz oraz Prof. Jerzy Limon

Ważnym elementem programu będą także wystąpienia przedstawicieli Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej dotyczące m.in. zmian w tegorocznych egzaminach. Ponadto licealiści będą mieli okazję spróbować swoich sił na próbnych maturach.

Targi Akademia, to również dni otwarte Uniwersytetu Gdańskiego, podczas których będzie można poznać bliżej wydziały, zajrzeć do pracowni naukowych i laboratoriów oraz dowiedzieć się więcej o życiu studenckim.

Organizatorem Targów Akademia 2015 jest Uniwersytet Gdański we współpracy z Fundacją Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego. Po raz kolejny targi odbędą się na terenie Bałtyckiego Kampusu UG w Oliwie, na Wydziale Prawa i Administracji. Stoiska będą otwarte przez dwa dni, od poniedziałku do wtorku (30-31.03) w godzinach 9 – 16.

Wstęp wolny!

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + piętnaście =