Mysteries Lab w Wydziale Remontowym

Mysteries LabPanowie z Mysteries Lab dają ostrego jazzu! Możecie się o tym przekonać już jutro (18 marca) w Wydziale Remontowym, gdzie zespół zagra w ramach swojej tegorocznej, a zarazem pierwszej trasy koncertowej. Przygotujcie się na szalone, pozytywne i przede wszystkim piękne dźwięki, które  stanowią prawdziwy rarytas w środku pracowitego tygodnia.

Mysteries Lab to energetyczne trio z Warszawy. Fusion gra im w duszach od dawana, a pasja muzyczna nie maleje, dlatego też chłopaki zdecydowali się na przebycie niemałej ilości kilometrów, po to, aby nasycić uszy swoich wydziałowych słuchaczy. A dźwięków będzie pełno i to w różnych odsłonach. W środowy wieczór w klubie przy Stoczni zabrzmią bowiem klawisze, bas oraz perkusja. Jesteście gotowi na taką fuzję? Uwaga – muzyczne szaleństwo może nie mieć końca!

Czego możecie spodziewać się na koncercie tej jazzowej trójki? Zdecydowanie uśmiechu na twarzach, który przyniosą dźwięki! Zdradzimy tylko, że panowie z Mysteries Lab inspirują się takimi artystami, jak Hiromi Uehara, Nerve, czy Now vs Now, Vijay Iyer.

Jeśli chcecie zobaczyć, co muzycznego zbroją ci utalentowani warszawiacy, zapraszamy do Wydziału Remontowego!

Start: 20:00

Bilety: 10 zł

Zapraszamy! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *