Wiosenne niespodzianki czyli Domowe Melodie w UCHU

10253885_421373804678856_6517839754230360192_n26 marca, do klubu muzycznego UCHO, wprowadzi ciepły klimat polskie trio Domowe Melodie. Ku zaskoczeniu wszystkich, zespół wydał drugą płytę pod tytułem 3” zawierającą 22 utwory, które zaprezentują podczas wiosennej trasy koncertowej.

 

Objawienie polskiej sceny muzycznej , które zasłynęło utworami zawierającymi proste teksty, nagrywane w domowym studio przez Justynę Jucho” Chowaniak, Staszka Czyżewskiego oraz Kubę Dykierta. Grupa tworzy specyficzny gatunek muzyczny Lo-fi”, który charakteryzuje się amatorską jakością nagrań co ma na celu podkreślenie odrębności muzyki granej przez zespół. Fenomen zespołu zdobył zasięg również w innych krajach. Na polskie trio szczególną uwagę zwróciła Islandia, która zaprosiła ich w 2013 roku.
Domowe Melodie charakteryzują się poczuciem humoru zawartym w tekstach, charyzmą wokalistki, prostą melodią przemieszaną z kontrastową delikatnością i dziecięcą skocznością. Zespół zdobył niezwykłą popularność i sympatię mimo, że nie posiada żadnej opieki menadżerskiej a przed mediami broni się jak przed ogniem. Zagrali między innymi na festiwalu Opener 2013, Męskim Graniu 2013 oraz podczas Halfway Festival w Białymstoku.

Popularność i sympatia słuchaczy wzrosła na tyle, że bilety na koncerty Domowych Melodii rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Po wysprzedaniu wszystkich wejściówek na koncert w gdyńskim klubie Ucho, kierownictwo lokalu przygotowało niespodziankę dla fanów w formie dodatkowych wejściówek.

START: 20:00

DATA: 26.03

MIEJSCE: Klub Muzyczny Ucho

WSTĘP: 35 zł (tylko i wyłącznie nabywając bilety w klubie)

UWAGA!

“Z wielką przykrością zawiadamiamy, że z powodu choroby członka zespołu dzisiejszy (12 marca) koncert Domowych Melodii zostaje przeniesiony na czwartek – 26 marca. Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność na nową datę koncertu” – Domowe Melodie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − dziewiętnaście =