AlcoholicA zagra tribute to Metallica

10357120_788618217889047_945861875766379137_nWydział Remontowy przyzwyczaił nas do genialnych coverowych koncertów. Tym razem znalezienie przymiotników, które określiłyby to, co stanie się na scenie będzie wielkim wyzwaniem, i to nawet dla najsolidniejszych metalowych słowników! Napiszemy więc tylko i aż tyle:  Pani i Panowie – rockersi i rockersówy – 6 marca (piątek) zapraszamy was na Tribute to Metallica w wykonaniu niepowtarzalnego składu AlcoholicA!

1609715_681511458585987_2265226782960756601_nPrzypuszczamy, że na świecie istnieje nieznaczny procent ludzi, który nie słyszeli nigdy o zespole Metallica. Panowie z tego legendarnego już składu to prekursorzy thrash metalu, jego najaktywniejsi i najbardziej rozpoznawalni przedstawiciele oraz muzyczni geniusze, specjalizujący się w naprawdę ciężkim graniu. Od  początku lat 80. ubiegłego wieku zespół Jamesa Hetfielda i Larsa Ulricha to niekwestionowani królowie gatunku. Płyty „Master of Puppets”, Kill’Em All” oraz Metallica” uważane są również za jedne z najważniejszych albumów metalowych wszech czasów.

Amerykańska supergrupa znalazła odpowiednich reprezentantów w Polsce, który zajmują się tworzeniem coverów ich utworów — zespół AlcoholicA! Chłopaki ze Śląska to przede wszystkim wierni fani Metalliki, ale i wspaniali muzycy. Koncertują nieprzerwanie i wytrwale od 2004 roku. Wydział Remontowy gościł ich w swoich progach we wrześniu ubiegłego roku. Atmosfera na koncercie była płomienna, a tłum gości okupował parkiet i bar.

Więcej informacji na temat zespołu AlcoholicA znajdziecie na oficjalniej stronie grupy: http://alcoholica.pl/band.php.

Ufamy, że i tym razem zadbacie o to, by nie tylko zespół, ale i publiczność, sprawili, że w klubie zapłonie żywy ogień! Nie przegapcie tego heavymetalowego wydarzenia. Koncert rozpoczyna się o godzinie 20.15. Bilety kosztują 20 złotych.

fot. Emesz