Julia Marcell w Uchu

julia marcell

materiały prasowe

W Mikołajkowy wieczór w gdyńskim Uchu wystąpi Julia Marcell. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej jej najnowszy album – „Sentiments”.

Julia Marcell to jedna z przedstawicielek polskiej sceny alternatywnej, której w krótkim czasie udało się zdobyć sporą rzeszę fanów. Nic dziwnego, ponieważ artystka posiada fantastyczny talent kompozytorski i umiejętnie łączy różne style. Dobrze odnajduje się zarówno w elektronicznych brzmieniach, jak i w aranżacjach bardziej klasycznych. Jej charakterystyczny, mocny wokal jest porównany do głosów artystek takich jak Torii Amos, czy Kate Bush. W 2012 roku za sprawą albumu „June”, została nagrodzona „Paszportem Polityki” w kategorii muzyki popularnej.

„Seniments” powstał przy współpracy z Thomasem Fietzem. Ten nagrany na żywo longplay jest określany mianem najmroczniejszego i najbardziej osobistego wydawnictwa w dorobku artystki.

Jeżeli macie ochotę na bliższy kontakt z intrygującą twórczością Julii, zapraszamy do gdyńskiego Ucha już w sobotę (6 grudnia). Koszt biletów w przedsprzedaży wynosi 40 zł, a w dniu koncertu 50 zł. Bilety są także dostępne na www.eventim.pl, gdzie kosztują 43 zł.

Start: 6 grudnia, godzina 20.00

Miejsce: Klub Muzyczny Ucho, Gdynia, ul. Św. Piotra 2

Bilety: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 11:00-21:00, nd. – 11:00-20:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-18:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony, cena w sieci – 43 zł).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *