Studenckie Mikołajki vol.6

mikolajkiKoło Naukowe Psychologii Organizacji i Zarządzania Brevi Manu oraz Stowarzyszenie Wiosna zapraszają na szóstą już edycję Studenckich Mikołajek. Impreza ma charakter charytatywny. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na zakup Indeksów Sukcesów dla podopiecznych Stowarzyszenia.

Studenckie Mikołajki to wyjątkowa inicjatywa, której celem jest umożliwienie indywidualnych spotkań edukacyjnych dzieciom wychowanym w trudnych warunkach oraz mającym problemy z nauką. Warto wspomnieć, że Stowarzyszenie Wiosna, przy współpracy którego organizowane są Mikołajki, jest partnerem Akademii Przyszłości, projektu przeprowadzającego dzieci od porażki w szkole do sukcesów w życiu. Biorąc udział w tegorocznej edycji Studenckich Mikołajek możemy pomóc małym podopiecznym Stowarzyszenia uwierzyć w siebie.

W programie przewidziano wiele atrakcji. Wśród nich są m.in. koncerty młodych muzyków (Zaber, Vertical Machine, Natalia Grzywińska & Maciej Kapuściński akustycznie), występy kabaretowe, loteria oraz świąteczny kiermasz kartek z życzeniami wykonanych przez wykładowców Instytutu Psychologii UG.

Impreza odbędzie się 4 grudnia 2014 (czwartek) o godz. 20.00 w sopockim klubie Atelier przy al. Mamuszki 2. Wstęp 5 zł.

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + dwanaście =