Mikołajki w ECS – Bakalie 12

bakalie-12-web

Czas świątecznych zakupów to idealna okazja, aby wziąć udział w wyjątkowych Targach mody, dizajnu i młodej sztuki. Już 6 grudnia zapraszamy na kolejną edycję Bakalii.

Bakalie to pierwsze tego typu wydarzenie w Trójmieście, które zbiera projektantów, sklepy, artystów, studentów ASP, którzy chcą pokazać swoją twórczość. Do tej pory gościły w stoczniowym Buffecie, klubie Hollywood w Sopocie i Operze Bałtyckiej.

Tegoroczna edycja odbędzie się w budynku Europejskiego Centrum Solidarności, jako część obchodów Mikołajek w ECS.  Bakalie 12 potrwają od 11.00 do 17.00.

Na terenie Stoczni Gdańskiej zaprezentowana zostanie różnorodna oferta polskiej mody, dizajnu, znalezisk vintage. Na wystawach odnajdziemy prace świetnych projektantów i marek, takich jak Ania Kuczyńska, Brunoszka, Makota i wielu innych. Nie zabraknie również pieczenia pierniczków i atrakcji dla najmłodszych. Będzie też okazja do odwiedzenia wystawy opowiadającej historię naszej wolności.

A na oficjalne afterparty zapraszamy do Mewy Towarzyskiej, wstęp do godz. 22.00.

WSTĘP WOLNY!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie TUTAJ.

Polecamy!