Food Film Fest po raz szósty

food film festNie ma nic lepszego na jesienną chandrę niż dobry film i smaczne jedzenie. W najbliższy weekend możemy połączyć jedno z drugim biorąc udział w 6. przeglądzie filmów Kuchnia+ Food Film Fest. 

To już szósta edycja festiwalu w całości dedykowanemu sztuce kulinarnej. W tym roku impreza odbywa się w dniach 21-23 listopada w aż pięciu miastach Polski: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. Program festiwalu jest wspólny dla wszystkich miast uczestniczących.

Tegoroczny przegląd podzielony jest na trzy sekcje tematyczne z zakresu gotowania, społecznego znaczenia jedzenia oraz kultury kulinarnej. Każdy dzień poświęcony jest innemu zagadnieniu. Podczas festiwalu wyświetlonych zostanie trzynaście filmów dokumentalnych w ośmiu blokach. Każdemu z nich towarzyszyć będzie poczęstunek związany z tematyką filmu. Organizatorzy przygotowali dla widzów wiele innych atrakcji, takich jak warsztaty, spotkania z gośćmi, dyskusje z ekspertami, oraz imprezy dla dzieci.

W ramach projektu odbędą się także wydarzenia specjalne. Dzień drugi przeglądu, sobotę 22 listopada zakończy Kolacja Filmowa zorganizowana przez najlepszych szefów kuchni. Natomiast w niedzielę, 23 listopada twórcy festiwalu zapraszają do wzięcia udziału w Śniadaniu Filmowym, podczas którego spróbować będzie można lokalnych wyrobów.

Bilety w cenie 18 zł (pokazy filmowe), 20 zł (warsztaty kulinarne), 35 zł (Śniadanie Filmowe) i 118zł (Kolacja Filmowa) do kupienia na portalu eBilet.pl oraz w Centrum Edukacji Artystycznej KinoPort Łaźnia 2 (tylko w dniu seansu).

Pełny program oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × cztery =