Wszystko o wolności w ECS

all about freedom festivalOd 15 do 22 października Gdańsk po raz kolejny zmieni się w miasto wolności. Oczywiście za sprawą ósmej już edycji All About Freedom Festival, która odbędzie się w świeżo oddanym do użytku budynku Europejskiego Centrum Solidarności.

AAFF już od ośmiu lat prezentuje nam toczącą się na naszych oczach, choć niekoniecznie zauważaną historię, prezentowaną na srebrnym ekranie. Program festiwalu zadowoli zarówno ludzi ciekawych świata jak i miłośników dobrego kina. Wydarzenia ostatnich miesięcy: 25 rocznica odzyskania przez Polskę wolności, czy sytuacja u naszych wschodnich sąsiadów, czynią tegoroczną edycje festiwalu szczególną. Wyjątkowe będzie również miejsce. Będzie to pierwsza odsłona All About Freedom Festival w Europejskim Centrum Solidarności. Wydarzenie otworzy w środę 15 października o godz. 15.00 film „Majdan. Rewolucja Godności”. Projekcje będą odbywały się codziennie do 22 października. Na finałowym koncercie wystąpi Warszawska Orkiestra Rozrywkowa im. I. Krenza grająca Zappę.

Bilety do nabycia na miejscu w ECS-ie przy placu Solidarności 1. Cena wejściówki na jeden film kosztuje 8 zł (przy zakupie jednocześnie więcej niż 4 biletów 5 zł), na koncert – 10 zł, a na spektakl „Dzienniki Majdanu” – 15 zł. Szczegółowy program festiwalu i więcej informacji znajdziecie na stronie www.aaff.pl i www.ecs.gda.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *