Skandal w Sopocie!

molesta14 listopada w klubie Sfinks700 odbędzie się niemałe wydarzenie – premiera cyklu koncertów „Pionierzy stylu”, czyli istna perełka dla fanów staroszkolnego rapu. W ten wieczór zagra dla nas zespół MisticMolesta, prezentując swoją, dosłownie, złotą płytę „Skandal”.

Album „Skandal” z 1998 roku uznawany jest za prekursorski w kulturze polskiego hip-hopu. Kawałki takie jak „P.K.U. (Patrz komu ufasz)”, „Wiedziałem, że tak będzie” czy „Wolę się nastukać” znane są w całej Polsce, nawet przez laików. Ostatnim projektem Molesty wraz z Eldo i Pariasem był „Live in Warsaw 2012”, czyli nagrany i zmontowany koncert chłopaków na płycie CD i DVD. Skład Molesta rzadko gra koncerty, jeśli już to w Warszawie, dlatego trzeba niezwłocznie korzystać z sopockiej okazji! Niedawno zespół MisticMolesta obchodził swoje 18lecie, na którym pojawiło się i chciało pojawić tylu ludzi, że 5 dni później zorganizowano poprawiny imprezy.

14 listopada o 21.00 w klubie Sfinks700 będziecie mieli  świetna okazję, aby zobaczyć i usłyszeć z sentymentem w oczach, długo nie widzianych „Pionierów stylu” i bawić się na powtórce z rozrywki.

Supportować Molestę będą: Pióro | Feto | DJ Lolo – Reprezentanci Miejskiego Dystryktu, Gang Czerwonego Paznokcia

Bilety w przedsprzedaży – 30zł, w dniu koncertu – 35 zł

Punkty sprzedaży biletów: Salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce. Sprzedaż internetowa: www.ticketpro.pl

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na facebooku:  https://www.facebook.com/events/1409519342610443

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem + pięć =