Kasia Kowalska w Scenie

K.Kowalska scenaKasia Kowalska to jedna z najważniejszych polskich wokalistek lat 90. Jej niebanalne teksty, które dotarły na szczyty krajowych list przebojów, ponownie usłyszymy w Sopocie. Koncert odbędzie się już w najbliższy piątek – 15 listopada, w klubie muzycznym Scena.

Artystka rozpoczęła swoją karierę od wydania w 1994 roku płyty „Gemini”, która bardzo szybko uzyskała tytuł podwójnej platyny. Rok później otrzymała na festiwalu w Sopocie Bursztynowego Słowika i Nagrodę Publiczności za utwór „A to co mam”. Za tą piosenkę uhonorowano ją także Fryderykiem w kategorii „Piosenka roku”. W kolejnych latach Kowalska wydała jeszcze siedem  albumów. Każdy z nich pokrył się złotem lub platyną. Z kolei pod koniec 2010 roku ukazała się płyta  „Moja krew”,  na której wokalistka zaprezentowała własne aranżacje utworów Grzegorza Ciechowskiego (producenta jej debiutanckiego albumu).

Koncert rozpocznie się o godzinie 22.00. Wstęp od godziny 20:00. Bilety w cenie 48 złotych można zakupić za pośrednictwem portali biletomat.pl, muno.pl, eventim.pl oraz w salonach: Empik, Media Markt i Saturn.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.scenaklub.pl/kalendarz/informacje/15-11-kasia-kowalska-koncert-live-scena-klub-sala-koncertowa/ lub na facebooku: https://www.facebook.com/events/520328858048188/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × pięć =