[KONKURS] Paradise – Festiwal Kultury Studenckiej 2014

paradise festiwalDrugi weekend maja (9 – 10.05) okaże się świetną okazją do poprawin Waszych cudownych majówek. Paradise Festiwal nie bez powodu nosi taką nazwę – będzie to po prostu raj dla uszu, zmysłów i Waszych tanecznych ruchów. Nie zwlekaj i leć na elektroniczne juwenalia WSB!

Festiwal Paradise trwa całe dwa dni, więc emocji nie zabraknie – zobaczycie tam same perełki, zagraniczne oraz polskie, w dziedzinie elektroniki. W dzień pierwszy (9 maja) będziecie mieli okazję usłyszeć osobistości z Wielkiej Brytanii i Polski (więcej informacji na temat pierwszego dnia festiwalu Paradise, znajdziecie tutaj: https://cdn.ug.edu.pl/11987/elektroniczny-raj-dzien-pierwszy/), zaś dzień drugi (10 maja) zaowocuje w gwiazdy głównie z Polski oraz Niemiec.

Wystąpi m.in. Westbam. Rozpoczął karierę dj’a już w latach 80., a do tej pory nie zwolnił tempa. Twórca, znanego przez wszystkich, festiwalu Mayday oraz kawałków takich jak „Terminator”, „Born to Bang” czy „Oldschool, Baby”. Klasyka w sztuce!

Warszawski duet xxanaxx nie znudzi się nigdy – analogowe brzmienia, masywne basy, Roland TR 808 i niezwykły głos Klaudii Szafrańskiej to niesamowite przeżycie muzyczne, którego musisz doznać. Zespół powstał dopiero w 2012 roku, a odniósł już ogrom sukcesów, po prostu warto ich słyszeć!

Nowość na rynku – Kaotik, świetnie zna się na swojej pracy, jego intensywne brzmienia w połączeniu z klubową energią to świetna kombinacja, którą warto znać. Techno, house, deep house? Kaotik!

Kolejnym wykonawcą jest nie kto inny jak Diana d’Rouze! Ze swoimi kawałkami była już chyba wszędzie, od Anglii przez Ukrainę aż po Ibizę, współpracowała z artystami, takimi jak Angelo Mike – to po prostu perełka, z której Polska powinna być dumna!

Kixnare – polski dj i producent, znający się na wielu stylach – jego muzyczne fundamenty to hip-hop, który spowodował, że w tej chwili nie straszna mu żadna muzyka, tym bardziej elektroniczna! Na pewno znacie go dzięki jego dwóm, świetnym albumom: „Digital Garden” oraz „Red”.

Impreza odbędzie się na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku.

Bilety:

Piątek: studencki 17 zł, normalny 22 zł

Sobota: studencki 17 zł, normalny 22 zł

Karnet 2 dni: studencki 32, normalny 43 zł

Informacje o kupnie biletów w przedsprzedaży znajdziecie na stronie: http://www.paradisegdansk.pl/#!bilety/

Więcej informacji o wydarzeniu:

www.paradisegdansk.pl

www.facebook.com/paradisegdansk

UWAGA! Wiemy, jak krucho potrafi wyglądać studencki portfel, dlatego mamy dla Was aż 5 wejściówek na dwudniowy Festiwal Paradise! 🙂 Aby wygrać jedną z nich, napiszcie w komentarzu pod tą zapowiedzią na czyj występ (i dlaczego) czekacie najbardziej. Spośród wszystkich odpowiedzi wylosujemy 5 zwycięzców. Powodzenia! Konkurs trwa do najbliższego czwartku (do 23:59).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *