Komety, WILL’N’SKA i The Esthetics w Uchu!

Komety - paso - finoZespół Komety wystąpi w Uchu w najbliższy piątek, 25 kwietnia. Komety będą promować swój nowy krążek „Paso Fino”. Jako support wystąpi litewski WILL’N’SKA i miejscowy The Esthetics.

Komety, uznawane za jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych XXI wieku, to warszawska grupa powstała na gruzach legendarnej Partii. Zespół został uformowany przez lidera Partii – Lesława  odpowiedzialnego za gitarę, wokal, muzykę i słowa. Aktualnie Komety to właśnie Lesław, Arkus i W. Szewko. Pomimo kilkukrotnych zmian w składzie, nieodmiennie centralnym punktem, a zarazem znakiem rozpoznawczym Komet są głos i teksty Lesława, poetycko niejednoznaczne, często rozgrywające się w pejzażach Warszawy, stawiające go w gronie najwybitniejszych autorów swojego pokolenia.

The Esthetics to nowy narybek gdyńskiej sceny muzycznej. Niedawno, bo 1 marca wydali swoją debiutancką EP-kę. Zespół tworzą Iwo Sadecki, Jakub Kozak, Marta Nowaczyńska i Filip Rojek. The Esthetics możecie posłuchać tutaj: https://soundcloud.com/theesthetics.

Zespół WILL’N’SKA powstał w Wilnie 2012 roku. Nazwa oznacza radość, energię, pozytywne podejście do życia oraz przywiązanie do rodzimego miasta. Grupa swoją twórczość określa mianem „alternative kardan ska”.

Bilety na koncert do nabycia w Klubie Ucho, Salonie Muzycznym PULS oraz przez sieć eventim.pl. Cena biletu – 20zł w przedsprzedaży, 25zł w dniu koncertu. Start godzina 20.00.

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *